Connect with us

اخبار فناوری اطلاعات

ورود اسپایدرمن برای پرفروش تر کرد کنسول پلی استیشن ۴

Published

on

ورود اسپایدرمن برای پرفروش تر کرد کنسول پلی استیشن 4

شان لیدن خبر از ورود اسپایدرمن برای پرفروش تر کرد کنسول پلی استیشن ۴ و فروش احتمالی این کنسول به مرز ۱۰۰ میلیون خبر داد ؛ در ادامه با فیدنت همراه شوید.

به گفته شاون لیدن مدیر شرکت سونی در منطقه آمریکای شمالی ورود و عرضه بازی اسپایدرمن میتواند تحولی بزرگ در فروش پلی استیشن ۴ ایجاد کند و مخاطبان این کنسول محبوب را صدچندان نماید.

اسپایدرمن برای پرفروش تر کرد کنسول پلی استیشن ۴ :

این کنسول خانگی یعنی پلی استیشن ۴ تا امروز ۶۰ میلیون فروش داشته و به گفته شاون لیدن با ورود بازی اسپایدرمن به افزایش مخاطبان و فروش هر چه بیشتر این کنسول کمک شایانی خواهد شد و به احتمال و حدس های زده شده با ورود اسپایدرمن فروش کنسول پلی استیشن ۴ به مرز ۱۰۰ میلیون فروش خواهد رسید.

 

ورود اسپایدرمن برای پرفروش تر کرد کنسول پلی استیشن 4

 

ورود اسپایدرمن برای پرفروش تر کرد کنسول پلی استیشن ۴

 

این مدیر مسئول ( شاون لیدن ) با مساحبه ای که با سایت تلگراف کرده است بیان نموده :

ما با فروش ۶۰ میلیونی دستگاه های پلی استیشن ۴ کار زیاد بزرگی نکرده ایم و این امر از قبل پیش بینی شده بود اما چالش اصلی ما رسانده فروش پلی استیشن ۴ به مرز ۱۰۰ میلیون است و همیشه یکی از دغدغه عای ما بوده است.

سوال اینجاست که چطور بایستی به مخاطبان این کنسول بیفزاییم ؟

شاون لیدن بیان کرد ما قصد در اختیار گرفتن مخاطبان سایز رقبا را نداریم فقط این حق را به مخاطبان خواهیم داد تا محصول مورد تایید خود را در اختیار داشته باشند و ما میخواهیم مردم و مخاطبان بازی ها وارد دنیای بازی های ویدیویی یشن.

بازار اروپا بازی های اجتماعی محور را هدف قرا داده و در این امر کاملا موفق بوده است.

شاون لیدن در ادامه بیان نمود :

برای آمریکایی ها اسپایدرمن شخصیت محبوب و مورد علاقه به شمار می رود و همچنین مرد عنکبوتی که معروف ترین شخصیت در کمیک بوک های ماست توانسته در سراسر جهان طرفداران بی شماری را به خود جلب نمایید ما نیز از این فرصت استفاده کردیم و به کمک استودیو اینسومنیاک اقدام به ساخت بازی اسپایدرمن با کیفیت بسیار خوب نمودیم.

قدرت مرد عنکبوتی ساخته شده ما بسیار زیاد خواهد بود و با ارائه گرافیکی خارق العاده سعی در جذب مخاطبان بیشتر برای فروش کنسول های خود داریم. بیشک نمیتوان تاثیر قهرمانان معروف را در پیشرفت هر چیزی انکار نمود و برای پیشرفت بایستی به علاقه و ذهنیت مخاطبانمان احترام بزاریم.

در آخر رویکرد من با شما عزیزان است و این سوال را دارم که آیا مرد عنکبوتی یا همان اسپایدرمن معروف اینبار ناجی کمپانی سونی و محصول پلی استیشن ۴ خواهد شد و فروش این کنسول خانگی را به مرز ۱۰۰ میلیون خواهد رساند ؟

بایستی منتظر بمانیم و ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و شاون لیدن و تیم اجرایی اون میتونن از مرز ۱۰۰ میلیون فروش گذر کنن یا خیر.

 

 

 

Continue Reading
برای ارسال نظرتون کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Advertisement

پربازدیدترین ها