Connect with us

علم و دانش

نقش تلویزیون های Sony BRAVIA OLED 4K HDR در دکوراسیون و زیبای خانه شما

Published

on

نقش تلویزیون های Sony BRAVIA OLED 4K HDR در دکوراسیون و زیبای خانه شما

در این مقاله با نقش تلویزیون های Sony BRAVIA OLED 4K HDR در دکوراسیون و زیبای خانه شما بیشتر آشنا خواهیم شد ؛ در ادامه با فیدنت همراه شوید.

اگر تا کنون نشنیده اید، بدانید که ما اکنون در بهترین زمان تولیدات تلویزیون و رسانه ای هستیم.

از آنجایی که سریال هایی مانند Breaking Bad و Mad Men موضوع تلویزیون به عنوان هنر را تقویت بخشیده اند، تقریبا در هر ژانری تولیداتی وجود دارد که می توانند اتاق های نشینمن خانه ها را از هیجان پر کنند. نکته مثبت ماجرا این جاست که اتاق نشینمن شما نیز احتمالا یک اثر هنری است. اشتیاق و ذوق طراحان دکوراسیون داخلی در کنار مردمی که علاقه مند به اضافه کردن آیتم های مختلف به خانه هایشان هستند، در حال انفجار است.

با مشاهده این دو موضوع در کنار یکدیگر، متوجه یک مشکل جالب می شویم: مشکل اینجا ایجاد می شود که ما چه چیزی می خواهیم در داخل خانه قرار دهیم و همچنین چه چیزی را می خواهیم به صورت آنلاین تماشا کنیم، و این موضوع دیگر مرتبط با کارایی آن چیزها نیست. تلویزیون های امروزی اگر چه باریک تر شده اند و کیفیت تصویر آن ها بهتر شده است، اما همچنان در جعبه های سیاه یا نقره ای قرار دارند که روی یک پایه قرار گرفته اند که یا بسیار بزرگ است یا بسیار شلوغ، همچنین سیم های زیادی از تلویزیون ها آویزان است که به دستگاه های مختلفی متصل هستند تا یک فیلم بهتر نمایش داده شود. بیزینس های  دکوراسیون داخلی تلاش کرده اند تا راهکارهایی برای “پنهان کردن” این تلویزیون های زشت و عجیب ارائه دهند. اما اگر ما مجبور نباشیم این کار را بکنیم چه؟

همانطور که یک نقاشی خوب نیاز به یک قاب زیبا دارد، تلویزیون های Sony BRAVIA OLED 4K HDR با توجه به دکوراسیون داخلی ساخته شده اند. به همین علت به جای این که تبدیل به وسیله ای با کابل های مختلف برای دیدن سریال مورد علاقه تان باشد، تبدیل به یک بخش از زیبایی و دکوراسیون خانه شما می شوند.

 

نقش تلویزیون های Sony BRAVIA OLED 4K HDR در دکوراسیون و زیبای خانه شما

 

نقش تلویزیون های Sony BRAVIA OLED 4K HDR در دکوراسیون و زیبای خانه شما

 

تلویزیون های Sony BRAVIA OLED 4K HDR نتیجه آزمایش ها و تحقیقات گسترده ای است که سونی انجام داد تا به جای این که تنها به طراحی تلویزیون فکر شود، به طراحی کل اتاق نشینمن فکر شده باشد. با الهام از طراحی دکوراسیون مدرن که در آن شکوه مواد و مصالح طبیعی برجسته می شود، سونی طراحی تلویزیون های Sony BRAVIA OLED 4K HDR خود را بر این پایه قرار داده است.

آن ها از اجسامی که ما در خانه خود قرار می دهیم الهام گرفته اند، چیزهایی مانند قاب های تصاویر، کتاب هایی که به زیبایی بر روی میز گذاشته شده اند و طرز قرار گیری اجسام طوری که مهمانان شما از این که یک عنصر تکرار شونده در خانه ماست، شگفت زده شوند. این ویژگی ها و خصوصیت ها برای طراحی تلویزیون های Sony BRAVIA OLED 4K HDR استفاده شده است تا به آن اجازه دهد ، مناسب دکوراسیون هر خانه ای باشند.

تلویزیون های Sony BRAVIA OLED 4K HDR طوری طراحی شده اند که به شکل یک شیشه قرار می گیرند و پایه نامتناسب در آن ها حذف شده و به جای آن از استندی که شکل سه پایه است و در پشت تلویزیون پنهان می شود استفاده شده ، در این حالت تلویزیون به شکل یک نقاشی و تابلو در می آید.

این استند صفحه را در بهترین حالت و زاویه نگه می دارد و سیم ها و کابل ها را پنهان می کند تا تلویزیون تبدیل به یک قاب با شکوه برای یک شاهکار هنری شود. این سه پایه همچنین بسیاری از اجزای کاربردی تلویزیون را در خود دارد که باعث می شود صفحه تلویزیون باریک و بدون حاشیه باقی بماند و هنگامی که تلویزیون های Sony BRAVIA OLED 4K HDR روشن می شوند، می توانید از تصویر سراسری آن در کل صفحه و زیبایی ۳۶۰ درجه آن لذت ببرید.

بعد از تمام این حرف ها باید گفت که خواه بخواهیم فیلم مورد علاقه خود را ببینیم یا برنامه های نه چندان خوب دیگر را ببینیم، لذت اصیل سینما نباید به خاطر یک دستگاه مزاحم، از بین برود. فیم های سینمایی و تلویزیون هنگامی لذت بخش تر هستند که اجازه دهیم بخشی از زندگی و خانه های ما شوند.

Continue Reading
برای ارسال نظرتون کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Advertisement

پربازدیدترین ها