Connect with us

آموزشی

دلیل تاخیر سرویس آنلاین Switch از زبان رئیس نینتندو

Published

on

دلیل تاخیر سرویس آنلاین Switch از زبان رئیس نینتندو

در گزارش تازه ای از دلیل تاخیر سرویس آنلاین Switch از زبان رئیس نینتندو با خبر خواهیم شد ؛ در ادامه با روناک نت همراه باشید.

“هنگامی که ما چیزی را عرضه می کنیم، می خواهیم که آن چیز عالی باشد.”

هنگامی که Nintendo Switch در ژانویه معرفی شد، بسیاری عجله داشتند تا درباره ویژگی های آنلاین آن – یا عدم وجود این ویژگی ها – سوال بپرسند (شامل این جا در Polygon). این موضوع پنهان نیست که کنسول های نینتندو در ویژگی های آنلاین از سایر شرکت ها عقب مانده اند، و Switch چند ویژگی کلیدی را در هنگام معرفی کم داشت: چت صوتی، ذخیره سازی ابری و سرویس های تفریحی.

نینتدو در ابتدا قول داد که ویژگی های آنلاین برای Switch این پاییز خواهد آمد، اما چندین ماه بعد از معرفی Switch در سوم مارس، این قول به سال ۲۰۱۸ عقب انداخته شد. Polygon با رئیس منطقه ای آمریکای نینتندو، Reggie Fils-Aime صحبت کرده است تا از او علت این تاخیر را بپرسد.

Fils-Aime می گوید: “از آن جا که نینتندو به کلیت فضای تجربه دیجیتال آنلاین نگاه می کند، این موضوع کاملا مشخص است که کارهای زیادی باید انجام داد تا کاری در سطح جهانی انجام شود و ما به خود افتخار می کنیم … ما بر این باوریم که IP ما در سطح جهانی است. ما بر این باوریم که هنگامی که ما سخت افزاری می سازیم، سطح آن بسیار بالا و جهانی است. ما باید فضای دیجیتال خود را نیز در سطح جهانی بسازیم و این چیزی است که ما باید به سختی بر روی آن کار کنیم.”

Fils-Aime می گوید ویژگی های زیادی وجود دارد که نینتندو در آن ها برتری دارد و او می داند مشتریان از آن ها انتظارات بیشتری دارند. این انتظارات شامل چت صوتی و همچنین سرویس های تفریحی مانند Netflix و Amazon Prime است که به گفته او نینتندو دریافته است که دستگاهی که شما استفاده می کنید، این ویژگی ها را داشته باشد.

 

دلیل تاخیر سرویس آنلاین Switch از زبان رئیس نینتندو

 

دلیل تاخیر سرویس آنلاین Switch از زبان رئیس نینتندو

 

Fils-Aime می گوید: “همان طور که ما در فرایند توسعه سیستم پیش می رفتیم، چیزهایی بود که می خواستیم در سرویس های آنلاین Nintendo Switch داشته باشیم که این ها باعث افزایش زمان توسعه شد. هنگامی که شما به محصولات عرضه شده توسط نینتندو می نگرید که با تاخیر عرضه شده اند، در می یابید که این تاخیر ارزش صبر کردن داشته است. بازی رایانه ایBreath of the Wild یک مثال فوق العاده در این زمینه است.”

Fils-Aime بر این عقیده است که کنسول مجازی نیز می تواند به این سرویس اضافه شود، چیزی که به طور کامل در Switch غایب بود، علی رغم موفقیت آن در Wii و Wii U. اگر چه نینتندو سرویس انتخاب بازی های کلاسیک را معرفی کرده است، اما ویژگی فضای رایگان و کلاسیک نینتندو همراه با سرویس آنلاین که در آن بازی چند نفره نیز قابل انجام است، و به کاربر اجازه می دهد تا بازی های قدیمی را انتخاب و خریداری نماید به طور کامل در این بحث غایب بود.

او می گوید: “ما می خواستیم که مطمئن شویم که این محیط آنلاین قوی و به خوبی اجرا شده باشد و مبلغ سالانه عضویت ۲۰ دلاری برای مشتری طوری باشد که بگوید این خیلی واضح است. من این را می خواهم، من کاملا این را می خواهم.”

ما باید تا سال ۲۰۱۸ صبر کنیم تا بفهمیم این حرف درست است یا خیر.

Continue Reading
برای ارسال نظرتون کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Advertisement

پربازدیدترین ها