Connect with us

اخبار فناوری اطلاعات

توافق گوگل با مقامات برای تاسیس کمپ بزرگی در مرکز شهر سنخوزه

Published

on

توافق گوگل با مقامات برای تاسیس کمپ بزرگی در مرکز شهر سنخوزه

توافق گوگل با مقامات برای تاسیس کمپ بزرگی در مرکز شهر سنخوزه و نگرانی های مردم این شهر ؛ در ادامه با فیدنت همراه شوید تا شمارو از چند وچون این ماجرا باخبر سازیم.

کمپانی بزرگ گوگل اینبار به سراق شهر سنخوزه در ایالت امریکا رفته و قصد توسعه بیشتر برای خود دارد. به نقل از منابع معتبر مسئولان گوگل در نشستی که با شورای شهر و با نظارت کامل شهردار صورت گرفت دو طرف به توافق گوگل با مقامات برای تاسیس کمپ رسیدند که ۱۶ قطعه زمین در اختیار کمپانی گوگل قرار بگیرد.

این در حالیست که ساکنین شهر سنخوزه درباره ورود گوگل به خاک و شهر خود دچار تردید هستند. بیشک نمیتوان نقش پیشرفتی گوگل را در هر منطقه ای که پا در آن نهاده است منکر شد.

 

توافق گوگل با مقامات برای تاسیس کمپ بزرگی در مرکز شهر سنخوزه

 

توافق گوگل با مقامات برای تاسیس کمپ بزرگی در مرکز شهر سنخوزه

 

اخباری که از طرح جدید گوگل به گوش میرسد معلوم شده که این کمپانی ۲۰ هزار کارمند گوگل را وارد این شهر خواهد کرد و این در حالیست که طرح توسعه گوگل در شهر سنخوزه با پروژه کمپ جدید این کمپانی در مانتن ویو کاملا متفاوت خواهد بود و شهر سنخوزه را به قطب تجاری ، فناوری و ارتباطی تبدیل خواهد کرد.

به گفته شاهدان گوگل و شرکای تجاری آن از ماه های قبل اقدام به خرید زمین و مستغلات در این بخش از سنخوزه کرده اند و دو گروه سرمایه گذاری وابسته به گوگل تا الان مبلغی بالغ بر ۱۳۰ میلیون دلار را برای خرید املاک در سنخوزه هزینه و سرمایه گذاری کرده اند.

بدون شک این پروژه عظیم گوگل نمیتواند تاثیری در مشکل قیمت های نجومی منطقه Bay Area در کالیفرنیا داشته باشد که به خاطر حضور شرکت های بزرگ حوزه فناوری به وجود آمده ، اما بی تردید باعث رشد و توسعه سیستم حمل و نقل عمومی و ایجاد قطب های ارتباطی در دره سیلیکونی خواهد شد.

نگرانی ساکنین سنخوزه از آن است که ورود گوگل به این منطقه باعث به وجود آمدن بحران جمعیتی و اقتصادی در شهر شود و به این خاطر مخالفت خود را با شهردار و مسئولین این شهر بیان نموده اند تا به این وضع دچار نشوند.

این اقدام گوگل هنوز نهایی نشده و در مرحله خرید زمین و مستغلات در شهر سن خوزه بوده ولی گوگل مسرانه به دنبال نهایی کردن طرح خود در این شهر خواهد بود و مقامات و مسئولین شهر سنخوزه را با خود همراه کرده است.

 

 

Continue Reading
برای ارسال نظرتون کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Advertisement

پربازدیدترین ها