Connect with us

آموزشی

بهترین وب سایت های کسب درآمد بیت کوین رایگان

Published

on

بهترین وب سایت های کسب درآمد بیت کوین رایگان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در حوزه وب شاهد رشد کسب درآمد از طریق از حوزه هستیم ؛ در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین وب سایت های کسب درآمد بیت کوین رایگان آشنا کنیم. وقتی صحبت از کسب درآمد از طریق وب سایت های کسب درآمد بیت کوین به میان می آید ناخوداگاه با سرویس دهنده های مواجه خواهیم شد که با در اختیا قرار دادن محیطی کاربر پسند و تشویق کاربران خود به انجام یه سری کارها شروع به دراختار قرار دادن ساتوسشی با همان بیت کوین به کاربرا خود میکنند.

امروز قصد داریم شما را با بهترین وب سایت های کسب درآمد بیت کوین رایگان آشنا سازیم پس در ادامه با روناک نت همراه باشید.

 

بهترین وب سایت های کسب درآمد بیت کوین رایگان :

در ادامه این مطلب شما را با سرویس دهنده هایی آشنا میکنیم که از نظر کارکرد وجه تشابه زیادی با یکدیگر دارند.

 

  1. اولین سرویس دهنده کسب درآمد بیت کوین رایگان وب سایت کریپتو تب است ؛ برای اطلاعات بیتشر و آشنایی کامل تر با این سرویس دهنده معتبر میتوانید مقاله آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان را مطالعه نمایید.

اما در این مطلب خلاصه ای از شکل کار این وب سایت محبوب و پر مخاطب را برای شما بازگو خواهیم کرد ؛ در ابتدا بایستی بیان کنم که وب سایت کریپتوتب (crypto tab) محیط ساده و پر از امکانات را برای کاربران خود فراهم نموده است. برای مثال این سرویس دهنده اقدام به دراختیار گذاشتن مرورگر مخصوص و اپلیکیشن های ویژه اندروید و ios برای راحتی فعالیت به مخاطبان خود کرده است.

 

برای استارت درآمد بیت کوینی در کریپتوتب روی بنر زیر کلیک نمایید


بهترین وب سایت های کسب درآمد بیت کوین رایگان

 

قابل ذکر است در این سرویس دهنده شما با جذب زیر مجموعه و عضو گیری میتوانید درآمد خود را چندین برابر کنید ؛ توصیه ما برای استفاده از این سرویس دهنده ۱۰۰ درصد بوده و همینک بسیاری از کاربران ایرانی مشغول به فعالیت در وب سایت کریپتوتب هستن و پرداختی این کمپانی ثابت شده است.

 

 

۲٫ وب سایت بعدی که خدمتتون معرفی میکنیم وب سایت محبوب و پر مخاطب فری بیتکوین (free bitcoin) است.

شما عزیزان میتونید به وب سایت فری بیتکوین مراجعه کنید و بعد از ثبت نام و ورود به بخش کاربری این سرویس دهنده محبوب با تصویر زیر روبرو خواهید شد . در این بخش شما بایستی ابتدا کپچا یا همام انسان شناسی را تکمیل کرده و در آخر بر روی گزینه roll کلیک کنید تا این سرویس دهنده بصورت رندوم و شانس شما به حساب کاربریتان ساتوشی اضافه نماید.

بهترین وب سایت های کسب درآمد بیت کوین رایگان

بهترین وب سایت های کسب درآمد بیت کوین رایگان

 

همان گونه در تصویر بالا مشاهده میکنید در لیست ارقامی در قسمت lucky number مشخص است که بعد از کلیک شما بر روی گزینه roll شما به صورت رندوم رقمی مابین ارقام بالا را دریفت خواهید کرد. در قسمت payuot تصویر بالا رفم های مشخص شده ساتوشی قرار دارد و شما متناسب با رقمی که دریافت میکنید ساتوشی مربوط به همان قسمت به حساب کاربریتان اضافه خواهد شد.

دقت داشته باشید عدد شانس شما رابطه مستقیمی با قیمت روز بیت کوین دارد و هر چه قیمت بیت کوین بالاتر باشد شانس دریافت رقم بالاتر برای شما کمتر خواهد شد.

 

 

۳٫ وب سایت بعدی سرویس دهنده bonusbitcoin است.

وب سایت bonusbitcoin یک سرویس دهنده ارائه بیت کوین رایگان است . کارکرد این سرویس دهنده همانند سرویس دهنده freebitcoin است و مدت ۲ سال از فعالیت آن می گذرد.

در این وب سایت شما سروران میتوانید هر ۱۵ دقیقه بر روی گزینه claim کلیک کرده و ساتوشی رایگان دریافت کنید. محاسبات مالی وب سایت بنوس بیت کوین را وب سایت  coinpot انجام میدهد و شما برای دریافت درآمد خود بایستی کیف پول خود را در وب سایت coinpot ایجاد نمایید. محاسبات درآمد شما به صورت کاملا اتوماتیک به این وب سرویس منتقل شده و از آنجا شما عزیزان می توانید درآمدتان را به کیف پول بلک چاین (blockchine) خودتان منتقل کنید. دقت داشته باشید ایمیل ثبت نامی در هر دو سایت و سرویس دهنده bonusbitcoin و coinpot  بایستی یکی باشد تا کار محاسبات و انتقال درآمدتان به درستی صورت گیرد.

بعد از ثبت نام در وب سایت bonusbitcoin شما بایستی در بین گزینه ها بر روی گزینه fauset کلیک کنید و پس از کامل کردن کپچا یا ضد اسپم وب سایت بر روی claim کلیک کنید تا به صورت ساتوشی پاداش خودتان را دریافت کنید لازمه اشاره کنم دوستانی که همه روزه در وب سایت مشغولند ۵ درصد پاداش بیشتر برای فعالیتشان دریافت خواهند کرد.

 

 

۴٫ سرویس دهنده درآمد زای بعدی وب سایت moonbit است.

نحوه فعالیت در این سرویس دهنده هماننید وب سایت کریپتو تب (crypto tab) است ؛ به این صورت که بعد از وارد شدن به وب سایت moonbit و طی مراحل ثبت نام در این وب سایت و کلیک بر روی گزینه claim به ازای هر دقیقه از حضور شما در وب سایت به شما ساتوشی تعلق خواهد گرفت. این وب سایت از قدیمی ترین و با سابقه ترین وب سایت های کسب درآمد بیت کوین رایگان بوده و فقط به ازای حضور شما در محیط وب سایت به شما درآمد خواهد داد و در صورت بستن وب سایت درآمد شما متوقف و طی مراجعه بعدی شما به وب سایت مرحله کسب درآمد مجددا شروع خواهد شد.

این سرویس دهنده هم مانند وب سایت bonusbitcoin کار محاسبات مالیش را به وب سایت coinpot واگذار کرده است و شما برای دریافت درآمد خودتان بایستی در ابتدا بر روی گزینه claim کلیک کرده تا درآمد به دست آمده شما به کیف پولتان در وب سایت coinpot منتقل شود. دقت کنید در این سویس دهنده هم بایستی ایمیل ثبت نام شده یکی باشد تا عمل محاسبات و انتقال درآمد بیت کوینی شما به درستی صورت گیرد.

پاداش این وب سایت برای کاربران فعال خود افزایش ۱ درصدی درآمدشان است و طی گذشت ۱۰۰ روز درآمد دریافتی شما دوب برابر خواهد شد.

 

 

۵٫ سرویس دهنده بعدی وب سایت moonliteco برا استخراج قطره ای بیت کوین است.

moonliteco سایت دوم moonbit است و واحد استخراج شده از این سرویس دهنده لایت کوین میباشد. این سرویس دهنده مدت ۳ سال از فعالیتش می گذرد و همانند وب سایت moonbit سرویس میدهد تنها فرق بین این دو سرویس دهنده ارز دیجیتالی استخراج شده آن میباشد و همان طوری که اشاره کردم ارز دیجیتالی این وب سایت لایت کوین میباشد.

در این سرویس دهنده هم همانند سرویس دهنده بالا بایستی اکانت و حساب coinpot داشته باشید. خاطر نشان کنم درآمد به دست آمده در پایان هر روز را بایستی مانند سرویس دهنده بالا از طریق بخش claim منتقل نمایید تا محاسبه درآمدتان به درستی صورت گیرد.

 

 

۶٫ سرویس دهنده بعدی استخراج بیت کوین رایگان با  bitfun است.

نحوه فعالیت در این سرویس دهنده محبوب همانند وب ساین freebitcoin است. در این سرویس دهنده هر ۱۵ دقیقه شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی گزینه claim ساتوشی رایگان دریافت کنید. برای فعالیت در وب سایت bitfun باز هم شما بایستی یک اکانت coinpot داشته باشید و باز هم اشاره میکنم ایمیل ثبت نام شده هر دو سرویس دهنده بایستی یکی باشند.

جهت ثبت نام در سرویس دهنده

bitfun شما عزیزان میتوانید بر روی بنری که در زیر قرار داده شده کلیک نمایید و درآمد ارز دیجیتال خودتان را شروع کنید.

 

بهترین وب سایت های کسب درآمد بیت کوین رایگان

 

 

به عنوان تجربه ای که در این چند سال در این حوزه داشتم پیشنهاد من استفاده از وب سایت کریپتوتب (crypto tab) است چون این سرویس دهنده مقدمات زیادی را برای راحتی کاربران خود فراهم کرده است. دقت داشته باشید اگر قصد کسب درآمد از وب سایت کریپتو تب را دارید حتما اقدام به گرفتن زیر مجموعه با استفاده از لینک رفرال خود کنید تا به راحتی هر چه تمام تر به سطح درآمدی معقول و خوبی دست پیدا کنید.

 


 

 

Continue Reading
برای ارسال نظرتون کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Advertisement

پربازدیدترین ها