Connect with us

اخبار بیت کوین

آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان

Published

on

آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان

عرض ادب خدمت کاربران عزیز وب سایت روناک نت ، امروز قصد دارم تا آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان رو به اطلاعتون برسونم. اون دسته از کاربرانی که قصد کسب درآمد ارزی به صورت کاملا رایگان دارن در ادامه با روناک نت همراه بشن.

امروزه با افزایش نرخ روزافزون ارز فرصتی ویژه ایجاد شده تا با کمی تلاش و کوشش بتونیم برای خودمون درآمد بسیار زیادی کسب کنیم ؛ یکی از این روش ها برای بدست آوردن بیت کوین رایگان ثبت نام در وب سایت کریپتوتب (crypto tab) است. اگر اطلاعی از پول مجازی بیت کوین ندارید لطفا قبل از خواندن این مطلب مقاله ” بیت کوین چیست؟ ” را مطالعه کنید تا با ارزش های این واحد پولی آشنا شوید.

همان طور که اشاره کردم برای بدست آوردن بیت کوین رایگان و کسب درآمد بیت کوین ابتدا بایستی در وب سایت کریپتوتب از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

 

برای استخراج رایگان بیت کوین روی سایر مرورگرها با استفاده از کریپتوتب ، روی بنر زیر کلیک کنید


آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان

لینک ثبت نام در وب سایت کریپتوتب (crypto tab)

 

 

در ادامه با مقاله آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان با ما همراه باشید.

بعد از ورود به وب سایت از طریق لینک بالا شما بایستی در ابتدا مرورگر مخصوص این وب سایت را بر روی سیستم خود نصب نمایید. دقت داشته باشید شما می توانید از طریق مرورگرهای کروم و فایرفاکس و نصب پلاگین های مخصوص کریپتوتب بر روی این مرورگرها شروع به کسب درآمد کنید ولی ما به شما پیشنهاد میکنیم که حتما از مرورگر مخصوص کرپتوتب برای کسب درآمد بیت کوین استفاده کنید زیرا سرعت کسب درآمد در مرورگر کریپتوتب چندین برابر مروگرهای کروم و فایرفاکس خواهد بود.

 

آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان

مرحله اول ثبت نام نصب مرورگر کریپتوتب بر روی سیستم

 

برای اطلاعات بیشتر از وب سایت های کسب درآمد و استخراج بیت کوین رایگان می توانید مقاله بهترین وب سایت های کسب درآمد بیت کوین رایگان را نیز مطالعه نمایید.

 

بعد از نصب مرورگر بر روی سیستم خودتون مرورگر کریپتوتب رو اجرا کنید دقت داشته باشید این مرورگر بایستی در تمام مدتی که سیستم شما روشن است باز باشد تا محاسبات را انجام دهد و  برای شما بیت کوین استخراج کند. یکی دیگر از مزایای استفاده از مرورگر کریپتوتب این است که شما با باز نگه داشتن این مرورگر علاوه بر اینکه به کسب درآمد و استخراج بیت کوین مشغولید میتوانید از طریق همین مرورگر به کشت و گذار و وب گردی خود ادامه دهید.

 

آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان

مرحله دوم کلیک بر روی دکمه مشخص شده در تصویر بالا

 

بعد از کلیک بر روی دکمه و آیکونی که در تصویر بالا براتون مشخص شده شما وارد صفحه بعدی خواهید شد؛ در صفحه جدید شما با صفحه ای مواجه میشوید که در این بخش مرورگر شما شروع به استارت و استخراج بیت کوین می کنید و از این لحظه به بعد شما در حال کسب درآمد بیت کوین خواهید بود؛ در زیر تصویر این صفحه با ذکر جزئیات کامل براتون قرار گرفته تا بیشتر با امکانات این بخش آشنا بشید.

 

لینک ثبت نام در وب سایت کریپتوتب (crypto tab)

 

آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان

 

  1. نرخ درآمد بیت کوین شما در این قسمت قابل مشاهده است (دقت داشته باشید سیستم کریپتوتب هر ۱۰ دقیقه کارمحاسبه را انجام خواهد دارد و بعد از گذشت این زمان مقدار بیت کوین – ساتوشی شما محاسبه خواهد شد)
  2. نرخ درآمد شما بر اساس دلار به شما نمایش داده خواهد شد
  3. لینک زیر مجموعه گیری شما در این قسمت قرار دارد
  4. سرعت پردازش و استخراج بیت کوین (دقت شود با بالا بردن سرعت فشار بر روی cpu شما نیز افزایش خواهد یافت)
  5. درآمد محاسبه شده شما به صورت مستقیم
  6. درآمد از طریق فعالیت زیر مجموعه های شما
  7. تعداد زیر مجموعه های شما
  8. منوی بخش کاربری شما

 

 

( آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان )

 

نکته : حتما دقت کنید که بعد از ورود به صفحه کسب درآمد کریپتوتب ( بخش ۸ ) که در تصویر بالا مشخص شده بایستی وارد بشید و اقدام به معرفی جیمیل خودتون کنید تا از طریق جیمیل خودتون به سیستم وارد شید . دلیل انجام این مرحله به این خاطر است که اگر شما از طریق جیمیل خودتون وارد کرپتوتب نشید درآمد به دست آمده شما بعد از بسته شدن مرورگر کریپتو تب ذخیره نخواهد شد و محاسبات برای شما انجام نمی شود ؛ حتما از طریق جیمیل خودتون وارد حساب کریپتوتب بشید تا به صورت لحظه ای تعداد بیت کوین استخراج شده شما برایتان ذخیره گردد تا در مراجعات بعدی از ادامه فعالیتتان شروع به استارت نماید.

در تصاویر زیر مرحله به مرحله این پروسه مشخص شده و مانند تصاویر زیر مراحل معرفی حساب جیمیل خودتان را ادامه دهید.

 

آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان

 

آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان

آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان

آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان

 

 

معرفی زیر مجموعه و تاثیر آن در افزایش درآمد :

همانگونه که در بالا اشاره شد جذب زیر مجموعه باعث افزایش درآمدتان خواهد شد پس همیشه سعی کنید با معرفی لینک رفرالتان یا همان لینک معرف کاربران بیشتری را جذب کریپتوتب کنید.

( آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان )

یک تجزبه باور نکردنی از جذب زیر مجموعه را براتون بازگو میکنم ؛ فردی مدت ۵ ماه به کسب درآمد به روش مستقیم از کریپتوتب می کرد و پس از گذشت این مدت این شخص تصمیم گرفت روش جذب زیر مجموعه را نیز امتحان کند با کمی هزینه و تبلیغات شروع به جذب کاربر برای خود کرد و وقتی تعداد کاربران زیر مجموعه او به ۱۲۰ نفر رسد در یک برآورد سه ماهه توانست نزدیک به ۱ بیت کوین کسب درآمد کند کاری که او تو مدت ۵ ماه فعالیت خودش حتی به یک پنجم این مبلغ هم دست نیافته بود.

حالا شما به اهمیت جذب زیر مجموعه پی بردید پس در همین ابتدای فعالیت خودتون حتما سعی کنید به صورت مستقیم زیر مجموعه برای خودتون ایجاد کنید و روز به روز کاربران بیشتری را از طریق لینک معرفی خودتون جذب سیستم کنید.

یه خصوصیت باور نکردنی زیر مجموعه گیری اینه که اگر کاربری را به صورت زیر مجموعه خودتون جذب کنید ، کاربرانی که توسط آن شخص نیز به عنوان زیر مجموعه به سیستم اضافه می شوند به عنوان زیر مجموعه شما نیز شمرده خواهند شد ؛ بزارید یک مثال براتون بزنم :

شما وارد سیستم شدید و با لینک معرفی خودتون علی را وارد سیستم کردید حالا علی با لینک زیر مجموعه گیری خودش سمیرا را به عنوان زیر مجموعه به کاربران خودش اضافه می کند ؛ با فعالیت سمیرا هم علی درآمد خواهد داشت و هم شما نکته جالب دیگر این است که اگر سمیرا هم شخص دیگری را به سیستم معرفی کند باز شما از فعالیت آن شخص نیز پورسانت دریافت خواهید کرد و این پروسه تا بینهایت ادامه خواهد داشت.

 

آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان

 

حالا دلیل اسرار من برای جذب زیر مجموعه و اهمیت زیرمجموعه گیری در کریپتوتب را متوجه شدید. بیشک درحال حاضر کریپتوتب از محبوب ترین و بهترین میزبانان استخراج و کسب درآمد بیت کوین در جهان است و اگر مایل به کسب درآمد بیت کوین و استراج بیت کوین هستید همبن حالا به جمع میلیون ها کاربر کریپتوتب بپیوندید.

 

 

طریقه برداشت درآمد استخراج شده در کریپتوتب :

برای برداشت موجودی خودتون شما ابتدا بایستی یک حساب بلک چاین برای خودتون ایجاد کنید برای این کار وارد وب سایت blockchain بشید و اقدام به ایجاد یک کیف پول بیت کوینی کنید.

آموزش ایجاد حساب blockchain را میتونید در مقاله ” آموزش ایجاد حساب در وب سایت بلک چاین blockchain ” مطالعه نمایید.

لازم به ذکر که بگم اگر هم حساب بلک چاین ندارید نگران نباشید شما می تونید موجودی درآمد خودتون تو کریپتوتب را به صورت مستقیم به کیف پول صراف انتقال دهید و معادل آن از صرافی وجه رایج دریافت کنید فقط بایستی آدرس کیف پول صراف را با مراجعه به منو و قسمت withdraw BTC وارد نمایید.

دقت داشته باشید حداقل مقدار برداشت از کریپتوتب ۴۱۰۰۰ ساتوشی (۰٫۰۰۰۴۱ BTC) است و اگر از مرورگر کریپتوتب استفاده میکنید ، حد نصاب برداشت ۱۰۰۰ ساتوشی (۰٫۰۰۰۰۱ BTC) است.

 

آموزش کسب درآمد از کریپتوتب و بیت کوین رایگان

 

حتما ببینید:

ویدئوی زیر عملکرد خوب یکی از دوستان و مجموعه شون رو نشون میده ، که با تلاش مستمر ۳-۴ ماهه خودش و تیمش تونسته به درآمد بیش از ۱۰۰ میلیون تومان برسه

 

لینک ثبت نام در وب سایت کریپتوتب (crypto tab)

 

 

ویدیو آموزشی از نحوه ایجاد کریپتوتب برای استخراج بیت کوین رایگان

 

 

The easiest way to earn Bitcoins? Just change your browser to CryptoTab and receive payments to your balance every 10 minutes. You will get BTC for simply using it, even if just having CryptoTab browser window open. It takes less than 1 minute to start earning – https://get.cryptobrowser.site/3570091

 

 

 

Continue Reading
برای ارسال نظرتون کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Advertisement

پربازدیدترین ها